MENU...

Branding czyli logo dla fotografa

Fundamentem marki jest wyrazisty wizerunek i klarowna komunikacja. Pozwalają one złapać i utrzymać uwagę klientów. Podstawą jest logo firmy. Dobrze opracowane logo zapada w pamięć i daje się łatwo odtworzyć. Dzięki logo marka prezentuje swoje mocne cechy, wyróżnia się na tle konkurencji. Profesjonalny wizerunek firmy buduje zaufanie. Pomaga to potencjalnym klientom podjąć decyzję, daje gwarancję spełnienia ich oczekiwań.

Identyfikacja wizualna firmy to zbiór narzędzi wizualnych, dzięki którym Twoi klienci dowiedzą się i upewnią o tym, że to właśnie z Tobą najlepiej podjąć współpracę lub kupić produkt Twojej firmy. Przemyślana identyfikacja wizualna pozwoli klientom i Twojej konkurencji dostrzec przewagę rynkową Twojej firmy.

Dobry projekt graficzny jest niczym obietnica spełnienia pokładanych w Twojej marce oczekiwań…

Współpraca z FotoLatawiec.pl to prawdziwa przyjemność. Zleceniodawca jasno przedstawił swoje oczekiwania i szybko podejmował konkretne decyzje. Efektem współpracy jest świetne logo w żywych kolorach i dobrze zaprojektowane akcydensy firmowe. Dzięki temu powstała miła dla oka i przyciągająca uwagę identyfikacja wizualna studia fotograficznego.

Najnowsze

Nazywam się Piotrek Głąb buduję strony WWW i sklepy internetowe.
Patrzę dalej, sięgam głębiej, mierzę wysoko. Tworzę projekty, które pracują na sukces moich zleceniodawców.

telefon: +48 882 117 005
e-mail: piotr@hexade.com

Jestem z Oświęcimia ale możesz się ze mną spotkać między innymi w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku -Białej, Wadowicach, Żywcu, Chrzanowie, Tychach.

Napisz do mnie...