MENU...

Nowa strona internetowa.

Szewc bez butów chodzi. Tak mówi przysłowie. Trochę jest w tym prawdy. Dobre kilka lat nie miałem czasu, żeby zająć się budową własnej, nowej strony WWW. Oczywiście stara działała dobrze, na bieżąco ją aktualizowałem jednak w te kilka lat bardzo dużo zmieniło się w internecie. Zmienili się użytkownicy, szukają w inny sposób, oczekują nowego sposobu prezentowania treści. Zmieniła się technologia. Komórki rządzą, więc konieczne jest podejście typu: Mobile First. Strona nie tyle musi być dostosowana do urządzeń mobilnych co powinna być zbudowana z myślą specjalnie o takich urządzeniach. RWD to podstawa.

Ponadto w ostatnim roku zrezygnowałem z dalszego rozwijania mojego autorskiego systemu zarządzania treścią. Mając na uwadze dużą dynamikę rozwoju technologii internetowych oraz globalne trendy projektowe i technologiczne zaadaptowałem do potrzeb moich zleceniodawców popularny, globalnie dostępny system WordPress. Obecnie to najbardziej znany i najlepiej rozumiany przez internetowych redaktorów system zarządzania treścią stron WWW. Dzięki niemu serwisy które buduję spełniają najwyższe standardy technologiczne tak w zakresie użyteczności jak i bezpieczeństwa użytkowania.

Nadszedł więc czas, aby samemu przenieść się na wyższy poziom. Oto jest. Moja własna, nowa, zaprojektowania specjalnie dla urządzeń mobilnych, zbudowana na systemie zarządzania treścią WordPress strona internetowa. Oczywiście jak dla wszystkich moich zleceniodawców tak i dla siebie cały wygląd strony jest zaprojektowany od podstaw bez korzystania z gotowców i darmowych wyglądów. Kod szablonu również napisany jest od zera. Wszystko po to aby utrzymać jak najwyższą jakość i maksymalnie przygotować nowy serwis internetowy do pozycjonowania.

Moją nową stronę internetową zaplanowałem tak, żeby jasno i wyraźnie przekazać czym się zajmuję. Skupiłem się też na wąskim zakresie mojej aktywności zawodowej. Tutaj prezentuję Wam prace tylko z zakresu stron www, e-commerce (sklepów internetowych) i kampanii do social mediów. Niedługo zaproszę wszystkich do osobnego serwisu poświęconego tylko i wyłącznie mojej plastycznej aktywności twórczej. Ale jeszcze na to nie czas.

Najnowsze

Nazywam się Piotrek Głąb buduję strony WWW i sklepy internetowe.
Patrzę dalej, sięgam głębiej, mierzę wysoko. Tworzę projekty, które pracują na sukces moich zleceniodawców.

telefon: +48 882 117 005
e-mail: piotr@hexade.com

Jestem z Oświęcimia ale możesz się ze mną spotkać między innymi w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku -Białej, Wadowicach, Żywcu, Chrzanowie, Tychach.

Napisz do mnie...