MENU...

PiotrekGlab.pl

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak ilustracje mogą wnieść niepowtarzalny klimat do książek, gazet, broszur, plakatów czy gier planszowych? Czy marzysz o wyjątkowej oprawie wizualnej dla swojego projektu? Jeśli tak, to jestem pewien, że moja praca jako ilustratora spełni Twoje oczekiwania.

Portfolio Bogactwem Inspiracji

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej nowej strony internetowej, gdzie prezentuję szerokie spektrum mojego portfolio. Od ręcznie rysowanych kompozycji po nowoczesne ilustracje w technice wektorowego flat design – każdy projekt to unikalna podróż przez różnorodność mojej twórczości.

Jeśli potrzebujesz ilustracji do książki, pragniesz wzbogacić treść gazety czy broszury, może szukasz oryginalnej koncepcji dla plakatu? A może zależy Ci na stworzeniu magicznego świata w grze planszowej? Moje umiejętności obejmują wiele obszarów, a z pasją podejmuję się różnorodnych projektów.

www.piotrekglab.pl

Najnowsze

Nazywam się Piotrek Głąb buduję strony WWW i sklepy internetowe.
Patrzę dalej, sięgam głębiej, mierzę wysoko. Tworzę projekty, które pracują na sukces moich zleceniodawców.

telefon: +48 882 117 005
e-mail: piotr@hexade.com

Jestem z Oświęcimia ale możesz się ze mną spotkać między innymi w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku -Białej, Wadowicach, Żywcu, Chrzanowie, Tychach.

Napisz do mnie...