MENU...
Facebook
HEXADE.COM

Nazywam się Piotrek Głąb, jestem projektantem.

Tworzę światy, plotę bajki, rysuję. W pracy poruszam się odruchowo między komunikacyjnym celem projektu a jego atrakcyjnym, niebanalnym wyglądem. Skupiam się na stworzeniu elementów kombinatoryki systemu graficznego, żeby później wypełnić go treścią. Przesuwa to wysiłek w stronę działań koncepcyjnych, wymusza ciągłe poszerzanie swojej wiedzy.

Nazywam się Karolina Gawrońska, jestem konsultantem.

Zarabiam na życie opowiadaniem historii. W pracy zajmuję się marketingiem. Pomagam firmom w budowaniu silnej marki, tłumaczę o nowoczesnym marketingu, psychologii konsumenta i mediach internetowych. Uczę jak efektownie opowiedzieć historię firmy. Na efekty mojej pracy mają wpływ dyscypliny takie jak: teoria komunikacji, marketing, techniki narracji oraz historia kultury.

Co robimy?

Projektujemy zarówno kompletne systemy identyfikacji wizualnej jak i pojedyncze plakaty, ulotki, foldery, billboardy, wizytówki, teczki ofertowe. Ilustrujemy książki i artykuły do gazet. Rysujemy plansze do gier, puzzle, instrukcje, mapy, okładki płyt. Budujemy strony WWW i portale. 

Zobacz Też...

Realizacja: HEXADE.NET (Grafik, projektant, webdesigner)